Bir işin iyi yapılmasının ödülü, o işin iyi yapılmasıdır.

1988 yılında kurulmuş olan Format Matbaacılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. faaliyete geçtiği tarihten bugüne, "Bir işin iyi yapılmasının ödülü, o işin iyi yapılmış olmasıdır" sloganıyla hareket ederek sürekli müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Format Matbaacılık ilerleyen teknolojiye sürekli ayak uydurmuş, sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmiş finansal kaynaklarını yatırıma dönüştürerek sunduğu hizmet kalitesini devamlı olarak arttırmıştır.

Format Matbaacılık Baskı öncesi (Tasarım-Grafik-Film), Baskı (Ofset ve Dijital), Baskı sonrası (Mücellit) olarak üç aşamada yürüttüğü faaliyetlerini 2.700 m² kapalı alanda konularında uzman 50* çalışanı ile yürütmekte ve müşterilerinin her türlü isteğine hızlı cevap verebilmektedir.

Format Matbaacılık verdiği hizmeti sürekli iyileştirmek adına çalışanlarına, makine ve ekipman parkına yatırım yapmaya sürekli devam etmektedir.

Müşteri profilini Eğitim, Eğlence, Gıda, İlaç, Kozmetik, Otomotiv, Reklamcılık, Teknoloji, Telekomünikasyon, Tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren öncü firmalar oluşturmaktadır.

* Temmuz 2014  

© 2012 formatmatbaacilik.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır.